Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".



do e-shopu  

Naša strava a otázka peňazí

Autor: Petrík Dátum: 19.2.2015 Zobrazenia: 31 x

obrázok: internet

Od nášho odklonu od "klasického" spôsobu stravovania sme sa viac krát stretli s otázkou o finančných nákladoch, spojených s prevažne surovou rastlinnou stravou. Často sa ľudia pýtali, koľko míňame na jedlo či rovno dospeli k tvrdeniam typu: "Ja by som na to nemal dosť peňazí."

Mňa samotného tiež zaujímala finanačná stránka, preto som si na prelome februára a marca 2013 začal zapisovať naše výdavky na stravu. Odvtedy si odkladám všetky bločky a pár krát za týždeň sumy prepisujem do elektronickej podoby. Výdavky delím do 4 hlavných skupín - jedlo, zábava, auto a veci. No a do jedla zapisujem všetky nákupy potravín či už v supermarketoch, na trhoch alebo v rôznych predajniach zdravej výživy. Návštevy reštaurácií však zahŕňam do položky zábava. Jednak tam nechodíme často (cca raz za mesiac) a keď už, tak skôr do nejakej vitariánskej či vegánskej. V tých bežných si totiž nemáme veľmi čo vybrať, pokiaľ nechceme kilo ryže alebo zemiakov za 15 eur. A málokedy sa chodíme do reštaurácie "najesť", skôr spoznať a ochutnať.

Takže momentálne mám k dispozícii údaje z dvoch rokov. Toto obdobie je už štatisticky významné, zanikajú už prípadné nepresnosti, zvýšené či znížené náklady počas rôznych ročných období ... No a aký je vlastne výsledok?

Priemerne 9,5 eura na dve osoby denne,

čiže 4,75 eura/osoba/deň. A to jeme ako aktívni vytrvalostní bežci fakt veľa. :D Samozrejme, treba brať do úvahy, že Katka (s nižšou hmotnosťou, výškou, ...) toho zje o niečo menej ako ja, a teda pre ženy je obvykle priemerná cena stravy o niečo nižšia a u mužov zase vyššia. Takisto, pokiaľ športujete menej ako my alebo takmer vôbec, cena tiež klesne (ak viac, tak zrejme stúpne). Na tieto a podobné faktory treba brať ohľad. Uvediem nejaké príklady jedla na osobu(ceny počítam také, za aké bežne nakupujeme):
  • Júl - dyňová sezóna: dopoludnia - 5kg dyne, obed - smoothie 1kg banánov, 100g ďatlí, 30g domácich vlašákov, divá zeleň, večera - 400g (v suchom stave) ryže, 500g zeleniny, omáčka.
    Dokopy cca 4,40 eura.
  • Jeseň - dozrievajúce jablká a iné ovocie na stromoch: ráno - smoothie 1kg banánov, divá zeleň, slivky zo záhrady, obed podobne s obmenou domáceho ovocia a orechov, večera namočená pohánka 400g, banány 0,5kg, domáce jablká.
    Dokopy cca 3,20 eura.
  • Január - citrusová sezóna: dopoludnia - šťava zo 4kg pomarančov/grepov/mandarínok, neskôr 1kg banánov, obed - nasušené slivky a jablká zo záhrady, nasušené kupované broskyne zo sezóny, večera - 600g kukuričných cestovín, 100g šošovice, mrazená zelenina na pare 600g, pasírované paradajky 250g.
    Dokopy cca 5,80 eura.
Samozrejme pripúšťam, že máme k dispozícii menšiu zeleninovú záhradu, dosť jabloní, sliviek, ... a niekoľko veľkých stromov vlašských orechov. Toto nám síce šetrí časť nákladov, ale zase na druhej strane tomu treba venovať čas - nazbierať orechy, priebežne ich vysúšať, oberať a uskladňovať jablká, starať sa o záhradu ...


Ovocná časť nášho letného nákupu na týždeň.

Hlavný dôvod zníženia našich nákladov vidím v tom, že sme postupne zoptimalizovali návštevy obchodov. Momentálne chodíme na nákupy väčšinou len raz do týždňa, pričom ideme do všetkých veľkých reťazcov v okolí s dopredu preštudovanými akciovými letákmi. V jednom kúpime napríklad 30kg banánov po 0,89 eura, v inom povedzme 25kg grapefruitov po 0,65 eura a 30kg pomarančov po 0,55 eura, v ďalšom dokúpime práve zlacnenú mrazenú zeleninu a podobne ... Keď je v akcii ryža, berieme 20 kíl. Keď dôjde pohánka alebo pšeno, u BioŠuja objednáme 25kg vrece ... Keďže vieme, čo chceme kúpiť a kde, nezoberieme popri tom kopu zbytočností a takéto veľké nákupy šetria aj čas. Síce na nás ľudia zazerajú, keď im z pod nosa vezmeme celú krabicu banánov (tých ďalších 5 okolo je im asi málo, aby si mohli vybrať jeden trs :D ), pri pokladni si šuskajú o tom, ako to ideme predávať na trh alebo nám omylom berú navážené ovocie z nášho plného košíka. :D Na druhej strane uznávam, že takéto nákupy sú bez auta ťažko realizovateľné. Rekordnú hmotnosť, ktorú sme zatiaľ doniesli domov, bola cez 150kg (hlavne dyne). :D No sú aj dni, kedy jednoducho vezmeme na chrbát veľké ruksaky a nákup si pekne odnesieme. Dobrý tip je chodiť do obchodov najedení, tiež to pomáha kupovať len to, čo naozaj treba.


Ďalším prvkom, ako ste si možno všimli na príkladoch, je to, že jeme sezónne potraviny, hlavne čo sa týka ovocia a zeleniny. Pri tých predávaných druhoch ovocia platí jednoduchá rovnica: keď je to výrazne lacnejšie oproti bežnej cene a reťazce sa predbiehajú v akciách, tak je to zrovna v sezóne. Keď kupujeme takéto ovocie, tak je zároveň najvýživnejšie, najchutnejšie a pritom lacné. Napríklad citrusy majú sezónu v decembri, januári, februári, nie je problém ich kúpiť v rozsahu 0,5 - 0,8 eura/kg. Melóny zase začínajú zhruba v máji, končia v septembri, nie je problém vychytať akciu 0,19 eura/kg. Na jeseň a v zime chrúmeme obraté či padnuté jablká na kilá. Avokáda bývajú najlepšie v zime, hurmikaki zase koncom jesene. V jeseni je tiež možné nakúpiť aj do zásoby tekvice - maslové či hokkaido. V nepoškodenom stave vydržia aj v teplej miestnosti mesiace. Banány sa dajú zohnať pod 1 euro/kg takmer vždy a sú v "sezóne" stále, pretože sú celoročne rovnakej chuťovej kvality a dostupné (v porovnaní napr. s paradajkami, ktoré síce tiež u nás zoženiete po celý rok, ale chuťovo mimo neskorého leta/jesene budú na tom horšie).

Bohužiaľ, neviem súčasné náklady objektívne porovnať s nákladmi pred zmenou stravy, pretože vtedy som to neriešil ani nezapisoval. Viem však, že v pracovné dni som chodil do obchodu prakticky denne, kupoval som si veci podľa hladu a chuti. Bežne som tam nechal 5 - 10 euro denne. Plus ešte väčšie nákupy, obedy v práci ... Dokopy to určite presahovalo terajšiu priemernú hodnotu 4,75 eura/osoba/deň.

Takže takto nejako to u nás funguje. Samozrejme, tak ako pri bežnom stravovaní sa môžu náklady aj u čisto surovej stravy alebo prevažne surovej (s varenou večerou) výrazne líšiť. Keby sme každý deň vyjedali surové bio chipsy, kešu maslá, raw nepražené kakao, kokosový cukor, vegánsku pizzu z reštaurácie, ... tak by boli výdavky výrazne vyššie. Na druhej strane, keby sme boli menej mlstní a ešte viac by sme sa zamerali na veľké množstvá nášho slovenského sezónneho ovocia, ktorého je ozaj krásny výber alebo by sme jedli viac natlačenej kyslej kapusty s domácimi zemiakmi, tak by sme cenu mohli skresať ešte viac.

Toľko k finančným nákladom na desiatky kíl chutného ovocia, zeleniny, obilnín, ... v niektorom z ďalších článkov rozoberiem aj to, koľko času strávime prípravou jedla. A teraz, keď už séria článkov ozrejmila základy metabolizmu a biochémie, už hádam začneme písať aj o tom, čo, prečo a kedy vlastne jeme. :)

Petrík
Hryzka so zľavou
Objednajte si aktivovanú naturálnu bezlepkovú zmes Hryzka so zľavou 5% s použitím zľavového kódu TNJK01.
Facebook
Instagram

katka.janurka
Instagram
Komentáre:
27-02-2015 17:11

Chci se zeptat, nemáte strach z nižší kvality ovoce a zeleniny z velkých supermarketů?
19-03-2015 19:33

Petra, ďakujeme za podnetnú otázku a ospravedlňujeme sa, že odpoveď na ňu nám trvala tak dlho. :) No je to tak obšírna téma, že sme radšej náš názor spracovali ako samostatný článok, ktorý nájdete TU.
28-02-2015 23:36

Myslím, že je docela důležitá otázka pohonných hmot, pokud jezdíte autem a objíždíte akce po městě, pak spotřeba auta stoupá. Takže bych doporučila ještě pro větší objektivnost zařadit tento aspekt. Ale jinak velmi praktická rada! Článek se mi velice líbí! :) Pokud srovnám svoje stravovací návyky, pak to vyjde na běžný den o trochu levněji, ale pořád je to celkem podobné. M.
01-03-2015 08:27

Markéta - dobrá pripomienka, súhlasím. Je však ťažké nejak konkrétne vyčísliť spotrebované palivo konkrétne na návštevy obchodov. Ale tak ako máme zoptimalizované návštevy obchodov prostredníctvom letákov, tiež cestu autom do obchodov máme vychytanú. Chodíme v čase,keď je v meste málo áut, vždy po rovnakej trase a s poznaním časovania semaforov (pre Martin je to v sobotu ráno o siedmej).
08-03-2016 13:04

Výrazne sa dá ušetriť aj nakupovaním zeleniny napríklad v reťazci "K", ak chodíte večer po 20:00, dá sa nakúpiť vybraná zelenina aj za 1 cent. Takže ak má človek heslo: dám si zeleninu, ktorá je práve za zlomok ceny a nie na ktorú mám chuť, dá sa výrazne ušetriť. Takýmto spôsobom sa dajú vyskúšať rôzne druhy zeleniny, ktoré by si človek inak nekúpil, lebo ich nemá práve na lístku :)
Informovať ma o nových komentároch
© 2018 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová