Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  
Vitajte v časti Pyrografia - technika vypaľovania do dreva! :-)
Od druhej polovice roku 2013 som objavila silnú záľubu v tvorení hand-made vypaľovaných dekoratívnych a darčekových predmetov, ktoré prezentujem aj na Facebooku pod menom Janurka Pyrography Art.

Vypaľujem najmä šperkovnice, krabičky, lopáriky s ľudovými motívmi, prívesky na krk, svietniky a iné drobné drevené predmety, no som otvorená aj novým možnostiam (napr. vypaľovanie na nábytok). Vecičky zasielam poštou.

Aktuálnu ponuku voľných predmetov, ktoré mám k dispozícii ihneď k odoslaniu, nájdete TU. :-)

V prípade záujmu o niektorý z hotových výrobkov ma neváhajte kontaktovať na e-mail janurky@janurky.sk alebo cez správu na FB stránke Janurka Pyrography Art. Po dohode je možné aj vypálenie Vašich vlastných motívov na Vami vybraný drevený podklad.

Teším sa na Vaše nápady a dúfam, že sa Vám vecičky budú páčiť! :-)
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová