Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  

Dekoratívny set s ľudovými kvetovanými vzormi

Autor: Katka Dátum: 14.5.2015 Zobrazenia: 849 x

Dostala som od kamaráta objednávku na vypaľovanú šperkovnicu pre jeho drahú. :) Po bližšom dohadovaní sme sa uzrozumeli rovno na výrobe celej dekoratívnej "sady" - šperkovnici spolu s dvomi okrúhlymi svietnikmi. Kamarát si zvolil tému kvetov a nápis "Môj milý je môj a ja som jeho ..." a zvyšok tvorenia už nechal na mne. Celkovo mi práca na šperkovničke zabrala 15 hodín a svietniky po 4,5 a 5,5 hodine - čiže celý set za 25 hodín čistého času. Nakoniec som ich natrela lesklým lakom, pričom vnútra svietnikov som ošetrila ľanovým olejom. A ako mi to vypálilo? Nuž zhodnoťte sami ... :)

>
<
X
Katka
Komentáre:
Informovať ma o nových komentároch
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová