Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  

Labkové novinky

Autor: Petrík Dátum: 2.6.2017 Zobrazenia: 683 x

Po dlhšom čase som bol na nákupe materiálu pre výrobu Labiek v predajni Remam a podarilo sa mi tam natrafiť na pár noviniek. Konečne som vychytal hrubšie podrážkové platne - materiál aj dezén sú rovnaké. Doteraz som používal hrúbku 9 mm, nové platne majú 12 mm a 15 mm.

Podrážkové platne

Čo sa týka poruhov, tak tie doteraz boli v šírke 15 mm - tak akurát na vytvarovanie všetkých funkčných častí. Nevýhoda však je, že sa na ne ťažko dajú zohnať plastové súčiastky - spony, skracovače. Tiež majú obyčajne menšiu paletu farieb. Preto som skúsil kúpiť nejaké vzorky popruhov v šírke 20 mm aj so skracovačmi - popruh okolo členku sa bude dať spraviť praktickejšie ako doteraz.

Nylonové popruhy
Nylonové popruhy

Som však zvedavý na niektoré detaily poruhov - hlavne ich kríženie vzadu a vytvarovanie medzi prstami. V dohľadnej dobe asi spravím nejaké prototypy.

Ďalšou novinkou je, že sa vraj prestal vyrábať materiál s názvom plastická koža. Ten som používal ako vrchnú protišmykovú vrstvu. Nahradila ho tkanina podobného charakteru, ale mám pocit, že s trošku horšími trecími vlastnosťami. Kúpil som na skúšku aj nejaké farebné - aby Labky mohli nabrať ešte širšiu paletu dostupných dizajnov.

Plastická koža

Ja viem, že tie farby sú hrozné. :D Ospravedlňujem sa. Bol som na nákupe sám a moje hlavné kritérium bola funkčnosť materiálov. Ak sa osvedčia a bude záujem o farebné prevedenia, zaobstarám si k nákupu aj ženské oko, ktoré rozozná viac farieb, ako moje (šesť? :D).

No, ale v každom prípade by farebné Labky mohli vyzerať takto nejako:

sandále Labky
sandále Labky

A na záver pribudla ešte nová farba popruhu v šírke 15 mm - ružová. Ale mali ho tak málo, že vyšiel len na jedny sandále - ktoré boli hneď aj v ten deň hotové.

nylonové popruhy
sandále Labky

Tieto už majú podrážku s hrúbkou 12 mm. K majiteľke poputujú už v deň zverejnenia tohto článku, tak uvidíme, ako sa osvedčia.

sandále Labky
Hryzka so zľavou
Objednajte si aktivovanú naturálnu bezlepkovú zmes Hryzka so zľavou 5% s použitím zľavového kódu TNJK01.
Facebook
Instagram

katka.janurka
Instagram
Komentáre:
Informovať ma o nových komentároch
© 2020 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová